Satış

Serkan Basın

İşletme & Satış Yönetimi

  • +49 173 745 6931
  • +49 2133 790 9011
  • sales@nsb-polymers.de

Sedat Basın

Satış ve Pazarlama Uzmanı

  • +90 537 262 3379
  • sedat.b@nsb-polymers.de

Satın Alma

Ferhan Alacaoğlu

Operasyon & Satın alma Yönetimi

  • +49 173 355 1460
  • +49 2133 790 9015
  • ferhan@nsb-polymers.de

Sedat Bıçaklı

Satın alma Uzmanı

  • +49 152 5378 5700
  • +49 2133 790 9014
  • sedat@nsb-polymers.de

Operasyon

Hanife Öztürk

Yönetim Asistanı

  • +49 2133 790 9010
  • hanife@nsb-polymers.de

Beyhan Tosun

Tedarik Zinciri Yönetimi

  • +49 2133 790 9012
  • beyhan@nsb-polymers.de

Finans

Seda Alacaoğlu

Finans & Ticari Yönetim

  • +49 173 426 1413
  • +49 2133 790 9016
  • seda@nsb-polymers.de